Event i april och maj

Det är så mycket jag skulle vilja göra i april och maj. Frågan är hur mycket jag ska unna mig i tid och pengar.

27 april demar jag Svevia Drops från Nutri-Nick på Shape store på Gränby- det är redan spikat och bestämt 🙂

4 maj är det Starkare Västerås, som min kollega ska gå på. Det vore skoj att göra henne sällskap.

9-11 maj är det Fitnessgalan i Globen. Inte så att jag ägnar mig åt fitness och är inte ens särskilt fit men inspiration är alltid kul och det lär finnas mycket att se och köpa. Jag ska försöka ge mig att tävla om biljetter, och hitta först en tävling hos Fd Ensamma mamman och deltar så klart!

17 maj är jag med och demar för Helhetshälsa på Baby och Barnmässan Enköping. Det ska bli superskoj och ger så mycket energi, trots att man blir trött just då!

19 maj ska jag springa VårRuset, men har också blivit bjuden på heldag med Helhetshälsa. Svårt svårt, datumet är inte klockrent att vara ledigt från jobbet heller, men jag får fundera en liiiten stund innan jag bestämmer mig.

Kan du tipsa mig om fler spännande grejer som händer??

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

1 Comment on Event i april och maj

  1. Marlene
    7 april, 2014 at 17:01 (11 år ago)

    Tack för länk 🙂
    Det där Helhetshälsa blev jag lite nyfiken på, vad är det?

Leave a Reply